Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, yapımı devam eden çalışmarı yerinde takip etmek için İvrindi'ye gitti.
Daha önce İvrindi'ye verdiği terminal müjdesini faliyete geçiren Başkan Yılmaz, yapımı devam eden Otobüs terminaline çalışmaları yakından görmek için ziyarette bulundu.
Büyükşehir Belediyesi personeline çalışmalarında kolaylık dileyen Başkan Yılmaz mesai arkadaşların ellerini sıkarak bizden bir isteğiniz varmı sorusunu sordu.
Başkan Yılmaz ziyaretin ardından;
"En kısa sürede ilçemiz terminaline kavuşmuş olacak, Balıkesir'imizin artık konforlu terminalleri var. Dur durak bilmeden Balıkesir'i geleceğe taşıyoruz" dedi.
HABER MERKEZİ
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65abd24ddbfb3.jpg)
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65abd266f028e.jpg)