Balıkesir'de U11 Merkez A Grubu maçları heyecanla devam ediyor. Geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmalardan biri olan Balıkesir Kartalspor ile Batı Olimpikspor mücadelesi, nefes kesen anlara sahne oldu. Sahada üstün bir performans sergileyen Batı Olimpikspor, rakibini 2-0 yenerek deplasmandan galip ayrılmayı başardı.
Maçın başından itibaren üstün bir oyun ortaya koyan Batı Olimpikspor, ilk yarıda bulduğu golle öne geçti. Rakibine oranla daha organize ve atak oynayan takım, ikinci yarıda da etkili oyununu sürdürdü. Maçın son dakikalarında attığı ikinci golle skoru 2-0'a getiren Batı Olimpikspor, sahadan galibiyetle ayrılmanın mutluluğunu yaşadı.
Karşılaşma boyunca Balıkesir Kartalspor da zaman zaman tehlikeli ataklar geliştirse de, Batı Olimpikspor savunması ve kalecisi başarılı performanslarıyla rakiplerine gol şansı tanımadı. Bu sonuçla birlikte Batı Olimpikspor, ligde önemli bir üç puan daha kazanarak üst sıralara tırmanma yolunda önemli bir adım attı.
KARTAL OĞUZ UYGUR
Amatör Spor
Yayınlanma: 04 Haziran 2024 - 14:57
Batı Olimpikspor Deplasmanda Gülen Taraf Oldu
Balıkesir'de U11 Merkez A Grubu maçları heyecanla devam ediyor.
Amatör Spor
04 Haziran 2024 - 14:57
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir