Balıkesir’de U12 Körfez C Grubu’nda heyecan dolu maçlar devam ediyor. Geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmada Batı Orduspor, Ayvalık deplasmanında Ayvalıkgücü Belediye’yi 1-0 yenerek sahadan galip ayrıldı.
Amatör Spor
Yayınlanma: 02 Haziran 2024 - 15:21
Batı Orduspor Ayvalık Deplasmanında Kazandı
Balıkesir’de U12 Körfez C Grubu’nda heyecan dolu maçlar devam ediyor. Geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmada Batı Orduspor, Ayvalık deplasmanında Ayvalıkgücü Belediye’yi 1-0 yenerek sahadan galip ayrıldı.
Amatör Spor
02 Haziran 2024 - 15:21
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir