Eğitimde, tütün, alkol ve madde bağımlılığının nedenleri, etkileri ve mücadele yöntemleri hakkında kapsamlı bilgiler verildi. Katılımcılar, bağımlılıkla mücadelede etkin stratejiler ve destek mekanizmaları konusunda bilgilendirildi.
Eğitimin sonunda, formatörler katılımcıların sorularını yanıtladı ve bağımlılıkla mücadelede kullanılacak yöntemler üzerine tartışmalar yapıldı. Eğitim programı, personelin bağımlılıkla mücadele konusundaki yetkinliklerini artırarak, bu alandaki çalışmalara katkı sağlamayı hedefledi.
Bigadiç İlçe ve Yurt Müdürlükleri personeli, eğitimden duydukları memnuniyeti dile getirerek, bu tür eğitimlerin düzenli olarak yapılmasının önemine vurgu yaptı.
HABER MERKEZİ
Yerel
Yayınlanma: 06 Haziran 2024 - 08:43
Bigadiç'te Tütün, Alkol ve Madde Bağımlılığı Eğitimi Gerçekleştirildi
Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Formatörü tarafından, Bigadiç İlçe ve Yurt Müdürlükleri personeline yönelik Tütün, Alkol ve Madde Bağımlılığı eğitimi düzenlendi. Eğitim, bağımlılıkla mücadelede farkındalığı artırmak ve personelin bilgi ve becerilerini geliştirmek amacıyla gerçekleştirildi.
Yerel
06 Haziran 2024 - 08:43
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir