Balıkesir’de U17 Play-Off A Grubu karşılaşmaları geçtiğimiz gün oynanan maçlarla devam etti. Bu kapsamda Susurlukspor ve B.B.Ş. Belediyespor karşı karşıya geldi. Büyükşehir Belediyespor, sergilediği üstün performansla rakibini 3-0 yenerek rahat bir galibiyet aldı.
Maçın ilk dakikalarından itibaren oyunun kontrolünü eline alan B.B.Ş. Belediyespor, rakip kalede etkili ataklar gerçekleştirdi. İlk yarıda bulduğu gollerle üstünlüğü yakalayan takım, devre arasına 2-0 önde girdi. İkinci yarıda da temposunu düşürmeyen B.B.Ş. Belediyespor, bir gol daha bularak skoru 3-0'a taşıdı ve maçı bu skorla tamamladı.
Susurlukspor ise maç boyunca B.B.Ş. Belediyespor'un baskılı oyununa karşı koymakta zorlandı. Savunmada yapılan hatalar ve hücumda yeterli etkinliği gösterememek, Susurlukspor'un mağlubiyetinde önemli rol oynadı.
Bu galibiyetle B.B.Ş. Belediyespor, U17 Play-Off A Grubu’nda önemli bir avantaj elde etti. Play-Off’larda üst sıralara tırmanma hedeflerini sürdüren takım, aldığı bu galibiyetle moral buldu.
KARTAL OĞUZ UYGUR
KARTAL OĞUZ UYGUR