Dursunbey Belediyesi'nden Kurban Bayramı Öncesi Hayvan Pazarı Temizliği
Dursunbey Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde ilçede bulunan hayvan listesi genel temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Temizlik İşleri ekipleri, bayram hazırlıklarını kayıt altına alıyor ve bölümlerin hijyenik bir şekilde taranması için yoğun bir çaba harcıyor.
Temizlik Çalışmaları Titizlikle Devam Ediyor
Dursunbey Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, hayvan pazarındaki genel temizlik aralıksız devam ediyor. Ekipler, pazardaki çöpleri topluyor, zeminin temizliğini yapıyor ve pazarın her köşesini hijyenik hale getiriyor. Bu çalışmalarla hem satıcıların hem de alıcıların sağlıklı bir şekilde bulunmaları sağlanıyor.
Başkan'dan Hassasiyet Vurgusu
Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Kurban Bayramı öncesinde yapılan bu temizlik durumunun önemine dikkat çekerek,
“Vatandaşlarımızın bayram alışverişlerini rahat ve temiz bir şekilde işlenmesi için gerekli tüm bilgilerin kesilmesi. Temizlik ekiplerimiz, hayvan departmanı özverili bir şekilde sağlıklı hijyenik koşullar sağlıyor” dedi. Başkan, bayram boyunca da temizliğin devam edeceğini belirtti.
HABER MERKEZİ