Şube Müdürü Betül Yıldız eşliğinde gerçekleşen toplantı, Dr. Ayşe Hümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde düzenlendi.
Toplantıda, İl Millî eğitim Müdürü Ali Tatlı, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'ne bağlı okulların yöneticileriyle bir araya gelerek, dönem boyunca yürütülen faaliyetleri ve proje çalışmalarını değerlendirdi. Müdür Tatlı, okulların başarılarına dair bilgi alarak, idarecilerin sorularını yanıtladı.
Bu ziyaret, il genelindeki Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'ne bağlı okullarda yürütülen eğitim faaliyetlerini değerlendirmek ve bu okullardaki yöneticilerle iletişimi güçlendirmek amacıyla düzenlenmiştir. İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tatlı'nın bu tür etkinliklere katılımı, eğitim camiasındaki iletişimi ve iş birliğini güçlendirmeyi hedeflemektedir.
HABER MERKEZİ
![](https://www.sindirgihaber.com/images/ahmet%20g%C3%BCr/chp/konser/film/belgin%20uygur/KUZU/%C3%B6ztaylan/osb/alt%C4%B1eyl%C3%BCl/SARIKIZ/ivrindi%20sanayi/s%C4%B1nd%C4%B1rg%C4%B1/%C5%9E%C4%B0M%C5%9EEK/KAYIP/K%C3%96Y%20HAYRI/kepsut/bbb%20s%C4%B1nd%C4%B1rg%C4%B1/triatlon/s%C4%B1nd%C4%B1rg%C4%B1%20kaymakam/YALI%20%C3%87APKINI/mhp/30%20aral%C4%B1k%20hava/31%20ARALIK%20HAVA/hava%20bal%C4%B1kesir/8%20ocak/13%20ocak%20hava/20%20ocak%20hava/1.jpg)