Şampiyonanın kapanış töreninde başarılı sporculara ödülleri, Balıkesir Gençlik ve spor İl Müdürü Adem Özalp’in de katılımıyla takdim edildi. Ödül töreninde sporcuların performansları ve şampiyonanın organizasyonu hakkında övgü dolu sözler söylendi.
Uluslararası Avrupa Afrika Zıpkınla Balık Avı Şampiyonası, Erdek’in doğal güzellikleri eşliğinde gerçekleşti ve hem yerel halk hem de uluslararası katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Şampiyona, bölgenin tanıtımına ve turizmine önemli katkılar sağladı.
HABER MERKEZİ
Spor
Yayınlanma: 02 Haziran 2024 - 15:54
Erdek'te Uluslararası Avrupa Afrika Zıpkınla Balık Avı Şampiyonası Sona Erdi
Balıkesir’in Erdek ilçesinde düzenlenen ve ülkemizde bu branşta yapılan ilk uluslararası organizasyon olma özelliği taşıyan Uluslararası Avrupa Afrika Zıpkınla Balık Avı Şampiyonası, 19 ülkeden 87 sporcunun katılımıyla başarıyla tamamlandı.
Spor
02 Haziran 2024 - 15:54
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir