Ergin çiftinden sandık çağrısı: "Vatanını Sevenler Kararını Versin!"
Ayvalık'ın sevilen Belediye Başkanı Mesut Ergin, demokratik haklarını kullanmak için bugün eşi Canan Ergin ile birlikte oy kullandı. Sarımsaklı Mecit Ataklı Ortaokulu'nda 1120 no'lu sandıkta oylarını kullanan çift, ülkelerinin geleceğine katkı sağlamak adına vatandaşlık görevlerini yerine getirdi.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/03/660955a2e64fb.jpeg)
Başkan Ergin, sandık başında yaptığı açıklamada,
"Ülkemizin geleceği için eşim Canan Ergin ile birlikte oyumuzu kullanarak vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. Ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Haydi Ayvalık, Vatanını Seven Sandığa Gelsin ve kentimizin geleceği için karar versin" ifadeleriyle tüm vatandaşları sandık başına çağırdı.
HABER MERKEZİ