Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Dijital Gençlik Merkezi gençlerin vakit geçirdiği, oyunlar oynadığı amatör spor branşlarını sergilediği önemli projelerden biri olmuştu.
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz geçtiğimiz gün yaptığI ziyarette, Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, Ak Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok ve Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Mehmet Aydemir ile birlikte Dijital Gençlik Merkezi'ne ziyarete gittiler.
DGM'de gençlerle buluşan başkanlar oyunlar oynayıp çocuklarla vakit geçirdiler.
Adete gençlik dönemlerine dönen başkanlar, gençliğin ne kadar önemli olduğunu vurgulayarak gençlere yönelik yatırımların devam edeceğini söylediler.
Başkan Yılmaz Ziyaretin ardından; "Burası genç ve dinamik şehir Balıkesir! Dijital Gençlik Merkezimizde gençlerle bir araya geldik. Balıkesirli gençler her zaman en önde yürüyecek, biz de onların önünü açacağız" dedi.
HABER MERKEZİ
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65b90dfa8590d.jpg)
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65b90e057f4c3.jpg)
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65b90e0f93d70.jpg)