Balıkesir’de U11 Marmara B Grubu maçları büyük bir heyecanla devam ediyor. Geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmada, Gönen Belediyespor ile Gönen Gençlikspor karşı karşıya geldi. Gol düellosu şeklinde geçen maçta Gönen Belediyespor, rakibini 4-3 mağlup ederek sahadan galibiyetle ayrıldı.
Maçın ilk dakikalarından itibaren her iki takım da hücum ağırlıklı bir oyun sergiledi. Gönen Belediyespor, etkili ataklarıyla ilk golü buldu, ancak Gönen Gençlikspor kısa süre içinde skoru eşitledi. İlk yarı bu şekilde karşılıklı gollerle sona erdi. İkinci yarıda da tempoyu düşürmeyen takımlar, izleyenlere adeta bir gol şöleni sundu. Gönen Belediyespor, son dakikalarda bulduğu golle maçı 4-3 kazandı.
Bu önemli galibiyetle birlikte Gönen Belediyespor, U11 Marmara B Grubu'nda kritik 3 puanı hanesine yazdırdı. Gönen Gençlikspor ise zorlu mücadeleden puansız ayrılmak zorunda kaldı. Her iki takımın da sahada gösterdiği üstün performans ve mücadele azmi, izleyenlere keyifli anlar yaşattı.
İLYAS EGE
İLYAS EGE