Balıkesir'de U12 Merkez A Grubu’nda geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmalar büyük heyecana sahne oldu. Savaştepe Belediye ile Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (B.B.Ş. Belediyespor) arasında oynanan maçta taraflar sahadan 2-2'lik eşitlikle ayrıldı.
Maçın Detayları
Maçın ilk dakikalarından itibaren her iki takım da tempolu bir oyun sergiledi. Savaştepe Belediye, hızlı hücumlarla rakip kalede etkili olmaya çalışırken, B.B.Ş. Belediyespor da topa sahip olarak oyunu kontrol etmeye çalıştı. Maçın 15. dakikasında Savaştepe Belediye, hızlı bir atak sonucunda bulduğu golle 1-0 öne geçti. Ancak bu üstünlük uzun sürmedi ve B.B.Ş. Belediyespor, 25. dakikada attığı golle skoru eşitledi.
U12 Merkez A Grubu'nda Heyecan Sürüyor
Bu sonuçla birlikte her iki takım da birer puan alarak gruptaki yerlerini korudu. U12 Merkez A Grubu’nda heyecan devam ederken, gelecek maçlar için hazırlıklar da sürüyor. Takımların sergilediği performans ve gösterdikleri mücadele, ilerleyen haftalarda da zevkli ve çekişmeli karşılaşmaların habercisi oldu.
KARTAL OĞUZ UYGUR
Amatör Spor
Yayınlanma: 31 Mayıs 2024 - 17:09
Gollü Karşılaşmada Kazanan Çıkmadı
Balıkesir'de U12 Merkez A Grubu’nda geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmalar büyük heyecana sahne oldu. Savaştepe Belediye ile Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (B.B.Ş. Belediyespor) arasında oynanan maçta taraflar sahadan 2-2'lik eşitlikle ayrıldı.
Amatör Spor
31 Mayıs 2024 - 17:09
# Balıkesir# Balıkesir Amatör Futbol# Balıkesir u12 Ligi# Savaştepe Belediye# Balıkesir Büyükşehir Belediyespor
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir