Belediye Başkanı Melih Bağcı, etkinlikte yaptığı açıklamada, "Gömeç’in geleceği, canımız evlatlarımız. Hep birlikte oyunlar oynadık, danslar ettik, eğlendik. Bundan sonra daha da güzel şenliklerimiz, festivallerimiz olacak. Ben bir sonraki etkinlikler için şimdiden heyecanlıyım, siz de gelemeyen tüm arkadaşlarınızı bir sonrakine muhakkak davet edin. İyi tatiller hepinize güzel evlatlarımız" dedi.
Şenlikte çocuklar, renkli uçurtmalarını gökyüzüne bırakmanın mutluluğunu yaşarken, aynı zamanda birbirinden eğlenceli oyunlarla da keyifli vakit geçirdiler. Gömeç Belediyesi'nin düzenlediği etkinliklerle çocuklar, unutulmaz anlar yaşadılar.
HABER MERKEZİ
Yerel
Yayınlanma: 08 Haziran 2024 - 22:41
Gömeç'te Çocuklar Uçurtma Şenliğinde Eğlendi
Gömeç Belediyesi tarafından düzenlenen uçurtma şenliği, çocukların doyasıya eğlendiği keyifli bir etkinliğe dönüştü. Çocuklar, uçurtma uçurmanın yanı sıra halat çekme gibi oyunlarla da keyifli vakit geçirdi.
Yerel
08 Haziran 2024 - 22:41
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir