Gömeç'te Yaz Futbol Okulu Heyecanı Başlıyor!
Gömeç Belediyesi, yaz tatilinde çocukların sporla iç içe vakit geçirebilmeleri için Yaz Futbol Okulu'nu başlatıyor. 24 Haziran 2024 Pazartesi günü başlayacak olan futbol okulu, genç yeteneklere kapılarını açacak hem futbol becerilerini geliştirecek hem de eğlenceli bir yaz geçirme fırsatı sunacak.
Gömeç Belediye
Spor Yaz Futbol Okulu, bireylerin futbolun keşfetmeleri ve gelişmeleri için önemli bir fırsat. Belediye Başkanı Melih Bağcı, bu girişimin gençlerin sporla büyümelerini teşvik etmek ve sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemelerine yardımcı olmak amacıyla düzenlendiğini belirtti. Başkan Bağcı, “
Çocuklarımızın fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak için bu tür faaliyetleri önemsiyoruz. Futbol okulumuzda genç yeteneğimiz hem eğlenecek hem de öğrenecek” dedi.
Kayıtlar Devam Ediyor
Yaz futbol okuluna kayıtlar hala devam ediyor. Kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi almak isteyenler, Fehim Bal ile iletişime geçebilirler. İletişim için
+90 506 368 95 68 telefon kullanılabilir.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/06/6661dfe20581e.jpg)
HABER MERKEZİ