HAKAN AFŞİN ARICAN SEÇİMİN NABZI'NA KONUK OLUYOR
İYİ Parti Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hakan Afşin Arıcan, haber S’te yayınlanan ‘Seçimin Nabzı’ programının konuğu oldu. Haber S’in ekran yüzü Ervanur Ürer Özden’in sorularını yanıtlayan Hakan Afşin Arıcan, seçim gündemi, projeleri ve gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. ’Seçimin Nabzı’ programını bugün (26 Mart 2024) Saat: 21:00’de web sitemizden ve tüm sosyal medya hesaplarımızdan izleyebilirsiniz.![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/03/6602b9502db69.jpg)