Havran EMİTT’te yerini aldı
Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen 27. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na katılarak Havran'ın turistik potansiyelini tanıtmak amacıyla bir stand kurdu. Başkan Ersoy, fuara olan katılımın önemine vurgu yaparak, tüm ziyaretçileri
Havran standına davet etti.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/02/65c4c77b38689.jpg)
Başkan Ersoy'un yapmış olduğu duyuruda şu ifadeler yer alıyor:
"Uluslararası EMITT Fuarı'nda Havran Belediyesi Yine Yerini Aldı. Belediye Başkanımız Sayın Emin Ersoy, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen 27. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına katılım sağladı. Belediyemiz olarak Havran’ımızın tüm güzelliklerini tanıtabilmek için Salon 7’de kurduğumuz standa 6-9 Şubat 2024 tarihleri arasında sizleri de bekleriz."
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/02/65c4c78608964.jpg)
Havran Belediyesi'nin EMITT Fuarı'na katılımı, ilçenin turistik ve kültürel potansiyelini uluslararası arenada tanıtmak adına önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Stand, Havran'ın doğal güzelliklerini, tarihi ve kültürel mirasını sergileyerek ziyaretçilere ilçenin turizm olanaklarını gösterme fırsatı sunacak.
HABER MERKEZİ