İvrindi’nin Caddeleri yenileniyor
İYİ Parti'nin başarılı Belediye Başkanı
Önder Lapanta, ilçemizin en yoğun caddelerinden biri olan
Zübeyde Hanım Caddesi'nde başlatılan tamirat çalışmalarını duyurdu. Halkın günlük yaşamını kolaylaştırmak ve daha güvenli bir ulaşım sağlamak amacıyla başlatılan bu çalışmalar, özellikle caddeyi sıkça kullanan vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/06/665f1b7b04563.jpg)
Başkan Lapanta, yaptığı açıklamada, “
Ekiplerimiz, ilçemizin işlek caddesi olan Zübeyde Hanım Caddesi’nde konforlu yollar için tamirat çalışmalarına başladı. Amacımız, hem yayaların hem de sürücülerin güvenliğini en üst seviyeye çıkarmak ve uzun vadede sürdürülebilir bir yol kalitesi sağlamaktır” dedi.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/06/665f1b899c414.jpg)
Çalışmalar kapsamında, caddede mevcut olan yol bozuklukları, çukurlar ve aşınmış alanlar yenilenerek modern bir görünüme kavuşturulacak. Aynı zamanda, altyapı iyileştirmeleri de yapılarak gelecekte oluşabilecek sorunların önüne geçilmesi planlanıyor. Bu süreçte, vatandaşların gösterdiği sabır ve anlayış için teşekkür eden Lapanta, tamirat çalışmalarının en kısa sürede tamamlanacağını belirtti.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/06/665f1b98e3703.jpg)
Çalışmalar sırasında trafik düzenlemeleri yapılarak vatandaşların mağduriyet yaşamaması için gerekli önlemler alınacak. Bu bağlamda, alternatif güzergahlar belirlenerek sürücülerin ve yayaların yönlendirilmesi sağlanacak. Belediye yetkilileri, çalışmaların sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için sürekli olarak sahada denetim yapacak ve vatandaşlardan gelen geri bildirimleri dikkate alacak.
HABER MERKEZİ