Balıkesir’de U11 Körfez C Grubu maçları tüm heyecanıyla devam ediyor. Geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmada, Karaağaçspor ile Armutçukspor karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen maçta Armutçukspor, Karaağaçspor’u 2-0 mağlup etti.
Armutçukspor, bu galibiyetle gruptaki iddiasını sürdürürken, Karaağaçspor sahadan puansız ayrıldı. Maç boyunca her iki takım da genç oyuncularıyla mücadele örneği sergiledi ve izleyenlere keyifli anlar yaşattı.
Karaağaçspor, bir sonraki maçta galibiyet hedeflerken, Armutçukspor ise başarılı performansını sürdürmeyi amaçlıyor. U11 Körfez C Grubu'nda heyecan dolu karşılaşmalar izleyenleri bekliyor.
İLYAS EGE
İLYAS EGE