Balıkesir’de U12 Merkez B Grubu maçları tüm heyecanıyla devam ediyor. Geçtiğimiz gün oynanan 11. hafta mücadelesinde Karesi Belediyespor, kendi sahasında Balıkesir 1905 Spor'u 3-1 mağlup ederek önemli bir galibiyet elde etti. Karesi Belediyespor, kendi seyircisi önünde 3 puanı 3 golle alarak büyük sevinç yaşadı.
Maçın Detayları
Karesi Belediyespor, maça hızlı bir başlangıç yaptı ve ilk dakikalardan itibaren üstünlüğünü hissettirdi. Maçın 12. dakikasında Karesi Belediyespor, etkili bir atak sonucu ilk golünü buldu.
İlk yarının kalan dakikalarında da üstün oyununu sürdüren Karesi Belediyespor, rakibine pozisyon şansı tanımadı ve devreyi 1-0 önde kapattı. İkinci yarıya da aynı hızla başlayan Karesi Belediyespor, 48. dakikasında farkı ikiye çıkardı.
Maçın ilerleyen dakikalarında Balıkesir 1905 Spor, farkı azaltmak için ataklarını sıklaştırdı. 55. dakikada 1905 Spor skoru 2-1'e getirdi. Bu gol, maçın son anlarına büyük heyecan kattı. Ancak Karesi Belediyespor, karşılaşmanın 80. dakikasında skoru 3-1'e taşıdı ve maçın sonucunu belirledi.
Karesi Belediyespor lider olarak çıktığı maçta 3 puanı hanesine yazdırırarak liderliğini sürdürdü.
KARTAL OĞUZ UYGUR
Amatör Spor
Yayınlanma: 01 Haziran 2024 - 14:25
Karesi Belediyespor 3, Balıkesir 1905 Spor 1
Balıkesir’de U12 Merkez B Grubu maçları tüm heyecanıyla devam ediyor.
Amatör Spor
01 Haziran 2024 - 14:25
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir