Balıkesir Amatör futbol u14 Play Off Turu karşılaşmaları hafta içi oynanan karşılaşmalarla devam ediyor.
Ayvalıkgücü Belediyespor kendi sahasında Balıkesir Menteşspor'u konuk etti. Taraftarların yoğun ilgi gösterdiği maç, güzel bir hava eşliğinde gerçekleşti. İlk yarıda gol sesi çıkmazken, ikinci yarıda tempolu bir başlangıç oldu. Ancak, tarafların girilen karşılıklı pozisyonlardan sonuç alamamasıyla mücadele 0-0 sona erdi. Ayvalıkgücü Belediyespor ile Balıkesir Menteşspor arasındaki karşılaşmada kazanan çıkmadı. KARTAL OĞUZ UYGUR
Ayvalıkgücü Belediyespor kendi sahasında Balıkesir Menteşspor'u konuk etti. Taraftarların yoğun ilgi gösterdiği maç, güzel bir hava eşliğinde gerçekleşti. İlk yarıda gol sesi çıkmazken, ikinci yarıda tempolu bir başlangıç oldu. Ancak, tarafların girilen karşılıklı pozisyonlardan sonuç alamamasıyla mücadele 0-0 sona erdi. Ayvalıkgücü Belediyespor ile Balıkesir Menteşspor arasındaki karşılaşmada kazanan çıkmadı. KARTAL OĞUZ UYGUR