Kepsut Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
Kepsut Belediyesi, Haziran ayı olağan meclis toplantısını Belediye Başkanı
İsmail Cankul başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıya katılan meclis üyeleri, ilçenin geleceğini şekillendirecek önemli konuları ve projeleri masaya yatırdı.
Başkan İsmail Cankul, toplantının açılış konuşmasında katılımcılara teşekkür ederek,
"Kepsut Belediyesi Haziran ayı olağan meclis toplantımıza katılan tüm değerli üyelerimize teşekkür ediyor, alınan kararların ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz" dedi. Başkan Cankul, meclis üyelerinin özverili çalışmaları ve ilçenin gelişimi için gösterdikleri çabanın altını çizdi.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/06/665f164dabf5f.jpg)
Toplantı gündeminde, Kepsut’un çeşitli mahallelerindeki altyapı çalışmaları, park ve yeşil alan düzenlemeleri, kültürel etkinliklerin planlanması ve yeni projelerin hayata geçirilmesi gibi konular yer aldı. Meclis üyeleri, bu projeler üzerinde görüş alışverişinde bulunarak ilçenin kalkınması için atılacak adımları belirledi.
Başkan Cankul, toplantı sonunda yaptığı değerlendirmede,
"Kepsut’un geleceği için aldığımız kararlar ve planladığımız projeler, ilçemizin daha yaşanabilir, daha modern ve daha huzurlu bir yer olmasını sağlayacak. Hep birlikte, el birliğiyle çalışarak Kepsut’u daha güzel yarınlara taşıyacağız" ifadelerini kullandı.
HABER MERKEZİ