Kırcalar Mahallesi, Başkan Mesut Ergin’i coşkulu bir kalabalıkla karşıladı. Genciyle, yaşlısıyla coşkulu bir kutlama olarak devam eden buluşma için Başkan Ergin; “Bu ne güzel, ne coşkulu bir buluşma. Mahallemizin coşkusu, heyecanı gücümüze güç kattı” dedi.
Biz Yine Birlikte Kazanacağız!
Bu kentin, her köyüne, her köşesine, her insanına hayran olduğunu vurgulayan Başkan Ergin; “Alın teriyle, dürüstlükle, samimiyetle, çok çalışarak… Biz yine birlikte kazanacağız!” dedi.
BÜLTEN
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/03/65e5a39a1b0f2.jpg)
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/03/65e5a387db876.jpg)