Balıkesir’de U12 Körfez A Grubu’nda heyecan dolu maçlar tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmada Körfez Aslanları, Akçay Sarıkızspor’u 5-2 yenerek sahadan galip ayrıldı.
Maçın Hikayesi
Maça hızlı bir başlangıç yapan Körfez Aslanları, ilk dakikalardan itibaren oyunun kontrolünü ele aldı. Maçın 8. dakikasında attığı golle 1-0 öne geçen Körfez Aslanları, rakip takım üzerinde baskısını artırdı.
Bu golden sadece 5 dakika sonra, 13. dakikada, atılan golle farkı ikiye çıktı. İlk yarının sonlarına doğru Akçay Sarıkızspor, kontra ataklarla gol arayışına girdi. Ancak, Körfez Aslanları’nın savunması bu atakları başarıyla püskürttü. İlk yarı, Körfez Aslanları’nın 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.
İkinci Yarıda Gollü Mücadele
İkinci yarıya da etkili başlayan Körfez Aslanları, 30. dakikada attığı golle skoru 3-0 yaptı. Ancak, bu golden sonra Akçay Sarıkızspor hızlı bir geri dönüş yaptı. 35. dakikada bulduğu golle skoru 3-1’e getiren Akçay Sarıkızspor, moral buldu.
Bu golün hemen ardından, 38. dakikada, bulduğu golle skoru 3-2’ye getiren Akçay Sarıkızspor, maçta yeniden dengeyi sağlamak için umutlandı. Ancak, Körfez Aslanları bu duruma hızlı bir yanıt verdi. 42. dakikada takımının dördüncü golünü kaydetti ve skoru 4-2’ye taşıdı.
Maçın son dakikalarında da baskısını sürdüren Körfez Aslanları, 50. dakikada attığı golle skoru 5-2 yaptı.
Maç sonucu 5-2 sona erdi.
KARTAL OĞUZ UYGUR
Amatör Spor
Yayınlanma: 02 Haziran 2024 - 14:06
Körfez Aslanlarından 5 Gollü Galibiyet
Balıkesir’de U12 Körfez A Grubu’nda heyecan dolu maçlar tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmada Körfez Aslanları, Akçay Sarıkızspor’u 5-2 yenerek sahadan galip ayrıldı.
Amatör Spor
02 Haziran 2024 - 14:06
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir