KURYELERDEN Ata Emre AKMAN İÇİN PİLAV HAYRI
Balıkesir'de, Motokurye olarak çalışan ve bir eve sipariş bıraktıktan sonra vahşice öldürülen Ata Emre AKMAN için tüm Motokuryeler bir araya geldi. 17 yaşındaki E.Ö. tarafından saldırıya uğrayan ve hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Akman'ın anısını yaşatmak ve acılarını paylaşmak amacıyla Balıkesir'deki motokuryeler, Şeyhlütfullah Camii önünde pilav hayrında buluştu. Motokuryeler, olayın şokunu atlatamadıklarını ve Akman'ın kaybının büyük bir üzüntü yarattığını dile getirirken, toplumsal duyarlılığı artırmak ve benzeri trajedilerin yaşanmaması için farkındalık oluşturmak için bir araya geldiklerini belirttiler. Akman'ın ölümüyle derin bir üzüntü yaşayan motokuryeler, aynı mesleği paylaşmanın verdiği dayanışma ruhuyla bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajları verdi. Şeyhlütfullah Camii önünde gerçekleşen pilav hayrına katılan motokuryeler, dualar ederek Akman'ın ruhuna ve ailesine başsağlığı dilediler. Toplumsal sorumluluklarının bilincinde olan motokuryeler, benzeri olayların yaşanmaması ve genç bir hayatın kaybolmaması için tüm toplumu duyarlı olmaya davet ettiler.İLYAS EGE
üzücü durum malesef :(