Mesut Eray, BESOB Hizmet Binası Temel Atma Töreni’nde
"Altıeylül Mesut Olacak” sloganıyla seçim çalışmalarına hızla devam eden
Altıeylül Belediye Başkan Adayı Mesut Eray, BESOB Hizmet Binası Temel Atma Töreni’ne katıldı.
Temel atma töreni ile ilgili paylaşımda bulunan Eray,
“Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekilimiz Sn. Belgin Uygur ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Yücel Yılmaz ile birlikte BESOB Hizmet Binası Temel Atma Töreni'ne katılımı sağladık” dedi. Yeni hizmet binasının şehre kazandırılmasının önemine değinen Eray, emeğini aktaranlara teşekkürlerini iletti.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/03/65fab0e9ab919.jpg)
Eray,
“Şehrimize kazandırılacak olan BESOB Hizmet Binası'nın hayırlı olması diliyor, emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek, şehir için hayırlı olmasını temenni etti.
Bu törenlerde, Altıeylül'deki kalkınma ve gelişme projelerinin önemli bir adımı olarak değerlendiriliyor. Eray'ın, böylesi önemli etkinliklerin gösterimi, seçim sürecinin halka sunulduğu ve projelerin kararlılıklarının kararlı olduğu gösteriliyor. Altıeylül sakinlerinin, adaylarının yerel kalkınmanın önemini gördükçe, geleceklerine dair umutlarını daha da pekiştiriyorlar.
HABER MERKEZİ