Mesut Eray, Demirciler Caddesi'nde Esnaflarla Buluştu
Altıeylül Belediye Başkan Adayı Mesut Eray, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu yeteneği, Demirciler Caddesi'nde bulunan esnaflarla bir araya gelen Eray, samimi bir ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyaret sırasında konuşan Eray,
“Demirciler Caddesi'nde bulunan esnaflarımıza zarar verdik, hayırlı işler dileyip muhabbet ettik” dedi. Hemşehrileriyle kucaklaşmanın ve desteklerini istemenin önemine değinen Eray, esnaflarla samimi bir sohbet gerçekleştirdi.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/03/65faad263aa85.jpg)
Eray,
“Yüzünüz gülüyor, kalplerimizdeki sevgi bağının hiç eksilmesinin. Biz bu şehri birlikte kalkındıracak, mutlu ömürlere hep birlikte uzanacağız” diyerek, halkın desteğine olan inancını vurguladı.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/03/65faad4613ed5.jpg)
Demirciler Caddesi'nde bu ziyaret, Mesut Eray'ın seçim çalışmalarında sahada önemli bir ayağını oluşturuyor. Esnaflarla bireysel görüşerek sorunları dinleyen ve çözüm önerilerini paylaşan Eray, halkla olan doğrudan iletişimi güçlendirerek seçim öncesinde önemli bir adım atmış oldu.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/03/65faad5e7da51.jpg)
Eray'ın adaylık sürecini halk nezdindeki popülaritesini artırmaya devam ediyor.
Altıeylül halkın, yerel seçimlerde adaylarına göre belirlenirken, adayların sahadaki aktifliği ve adaylarla olan samimi ilişkileri de önemli bir faktör olarak göz önünde bulunduruluyor.
HABER MERKEZİ