“Şehre Değer Katan Eller”
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin Özverili Emekçileri: Şehre Değer Katan Eller.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Başkan Yücel Yılmaz liderliğinde kente değer katan projeleri hayata geçirmeye devam ederken, belediye personeli ise kent genelindeki hizmetlerin aksamadan sürdürülmesi için gece gündüz demeden çalışıyor. Özellikle tarihi şehir dokusunu koruma ve güzelleştirme amacıyla yürütülen çalışmalarda emeği geçen belediye personeli, şehre değer katan eller olarak nitelendiriliyor.
Bugün sabahın ilk saatlerinde tarihi şadırvan etrafında çalışan emekçi kadınlar, özverili çalışmalarıyla dikkat çekti. Balıkesir'in her köşesine
Hizmet götürmek için gayret gösteren belediye personeli, kent sakinlerinin daha temiz, düzenli ve yaşanabilir bir çevrede yaşamasına katkı sağlıyor.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65b223b96e060.jpeg)
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın liderliğindeki bu emekçi kadrolar, kentteki altyapı çalışmalarından, çevre düzenlemelerine kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Özellikle tarihi ve turistik bölgelerde yapılan düzenlemelerle şehrin estetik ve kültürel değerleri korunarak, gelecek nesillere aktarılıyor.
Halkın günlük hayatında belki de fark edilmeyen ancak şehir için vazgeçilmez olan bu emekçiler, Balıkesir'in imajını güçlendirerek, şehir sakinlerinin gurur kaynağı olmaya devam ediyor.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin halka daha iyi hizmet sunma hedefi doğrultusunda çalışan bu ekip, şehirdeki yaşam kalitesini yükseltmeye odaklanarak geleceğe umutla bakılmasına katkı sağlıyor.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65b223d6493cf.jpeg)
HABER MERKEZİ