Atatürk Stadyumu'nda gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, stadyumun çimlerinin bakımı yapılıyor, tribünler ve çevre düzenlemeleri tamamlanıyor. Ayrıca, bayram günü için stadyum çevresine bayraklar ve süslemeler asılarak, coşkulu bir atmosfer yaratılması hedefleniyor. Belediye ekipleri, stadyumun altyapısını güçlendirmek ve vatandaşların rahat bir şekilde kutlamalara katılmasını sağlamak için titizlikle çalışıyor.
Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak, hazırlıklarla ilgili yaptığı açıklamada, "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı en güzel şekilde kutlamak için belediye ekiplerimizle birlikte yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Atatürk Stadyumu ve çevresini düzenleyerek, vatandaşlarımızın bayramı coşkuyla kutlamalarını sağlamayı amaçlıyoruz," dedi. Başkan, kutlamaların önemine dikkat çekerek, 19 Mayıs’ın gençler için taşıdığı anlamı vurguladı.
Belediye yetkilileri, düzenleme çalışmalarının planlanan tarihte tamamlanacağını ve 19 Mayıs günü için her şeyin hazır olacağını belirtti. Kutlamalar kapsamında çeşitli etkinlikler, gösteriler ve sportif faaliyetler de düzenlenecek. İlçe genelinde büyük bir heyecanla beklenen bu özel günde, gençler ve aileler bir araya gelerek bayram coşkusunu paylaşacak.
Sındırgı halkı, 19 Mayıs günü düzenlenecek etkinliklerde yer almak için sabırsızlanıyor. Atatürk Stadyumu'nda yapılacak olan kutlamalarda, öğrenciler tarafından hazırlanan gösteriler, halk oyunları ve sportif yarışmalar izleyicilere sunulacak. Ayrıca, yerel sanatçılar ve müzik gruplarının performansları da bayram coşkusuna renk katacak.
Belediye ekiplerinin titizlikle yürüttüğü düzenleme çalışmaları sayesinde, Sındırgı Atatürk Stadyumu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda vatandaşları en iyi şekilde ağırlayacak. Belediye Başkanı, tüm vatandaşları bu anlamlı kutlamalara davet ederek, "Gelin, hep birlikte 19 Mayıs coşkusunu yaşayalım ve gençlerimize destek olalım," çağrısında bulundu.
Belediye ekiplerinin özverili çalışmaları sayesinde, stadyum ve çevresi bayram için hazır hale getirilecek ve Sındırgı halkı, unutulmaz bir 19 Mayıs yaşayacak.
HABER MERKEZİ
Sındırgı
Yayınlanma: 17 Mayıs 2024 - 20:37
Sındırgı'da 19 Mayıs Kutlamaları İçin Hazırlıklar Devam Ediyor
Sındırgı ilçesinde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Belediye ekipleri, Atatürk Stadyumu ve çevresinde düzenleme çalışmaları yaparak kutlamaların en iyi şekilde gerçekleşmesi için yoğun bir mesai harcıyor.
Sındırgı
17 Mayıs 2024 - 20:37
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir