Sındırgı'da Karne Etkinlikleri
Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, yarıyıl tatilini değerlendirmek isteyen Sındırgılı çocuklara yönelik muhteşem bir etkinlik düzenleyerek, 30 Ocak Salı günü Akçapınar Yaşam Merkezi'nde ücretsiz bir buluşma organize ediyor. Yapılacak etkinlik, çocukların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla planlanmış olup, 13.00 - 16.00 saatleri arasında gerçekleşecek.
Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, etkinlikle ilgili yaptığı paylaşımda,
"Haydi çocuklar, ara Tatil eğlenceli geçiyor. Başkan amcalardan sizler için muhteşem bir etkinlik daha! Ücretsiz olarak yapılacak olan etkinlik 30 Ocak Salı günü, Akçapınar Yaşam Merkezi'nde sizlerle buluşuyor. 13.00 - 16.00 saatleri arasında bekliyoruz." ifadelerini kullandı.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65b8cf5256f8c.jpg)
Etkinlik kapsamında çeşitli oyunlar, aktiviteler ve eğlenceli etkinlikler düzenlenerek çocukların keyifli bir gün geçirmesi hedefleniyor. Aynı zamanda, çocuklar arasında dayanışma ve arkadaşlık duygularını pekiştirecek etkinliklerin de yer alması planlanıyor.
Sındırgı Belediye Başkanı
Ekrem Yavaş'ın düzenlediği bu etkinlik, çocukların hem eğlenceli bir tatil geçirmelerine olanak tanıyacak hem de sosyal etkileşimlerini güçlendirecek bir platform oluşturacaktır. Bu tür etkinlikler, toplumda birlik ve dayanışma ruhunu destekleyerek çocukların gelişimine olumlu katkılarda bulunmaktadır.
HABER MERKEZİ