Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak, güreşçilerin bu başarısıyla gurur duyduklarını belirterek, “Pehlivanlarımız ilçemiz adına madalyalar kazanmaya devam ediyor. Bugün yapılan Bursa/Nilüfer Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde Belediye Güreş Takımı pehlivanımız Burak Bozkurt, Büyük Orta Boyunda ikinci oldu. Ata sporumuz Yağlı Güreşi ilçemizde yaşatmaya ve gelecek nesillere aktarmaya devam ediyoruz” dedi.
Başkan Sak, genç pehlivanların başarılarının ilçenin adını duyurmasında büyük rol oynadığını vurgularken, bu tür etkinliklerin spor kültürünün yaşatılması açısından önemli olduğunu belirtti.
Sındırgı halkı, pehlivanlarının başarılarını büyük bir coşkuyla kutladı ve desteklerinin devam edeceğini ifade etti.
HABER MERKEZİ
Sındırgı
Yayınlanma: 10 Haziran 2024 - 16:01
Sındırgılı Pehlivanlar Bursa'da Kürsüye Çıktı
Sındırgılı pehlivanlar, Bursa/Nilüfer Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde gösterdikleri üstün performansla başarılı sonuçlar elde ederek kürsüye çıkmayı başardı.
Sındırgı
10 Haziran 2024 - 16:01
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir