Muhtarlar buluşması, Susurluk'un mahalle muhtarlarının katılımıyla gerçekleşti.
Toplantıda, mahallelerdeki güncel konular, altyapı çalışmaları, çevre düzenlemeleri ve diğer mahalle ihtiyaçları ele alındı. Vali Ustaoğlu, muhtarların görüşlerini ve önerilerini dikkate alarak, mahallelerin gelişimi ve vatandaşların yaşam kalitesinin artırılması için çalışmalar yapılacağını belirtti.
Vali Ustaoğlu, muhtarlarla yapılan buluşmanın verimli geçtiğini ifade ederek, mahallelerin sorunlarının çözümüne yönelik işbirliğinin önemine vurgu yaptı. Ayrıca, muhtarların mahallelerindeki gelişmeleri yakından takip etmelerinin ve vatandaşlarla iletişimlerini güçlendirmelerinin önemini vurguladı.
HABER MERKEZİ
Yerel
Yayınlanma: 31 Mayıs 2024 - 14:10
Susurluk Muhtarlar Buluşması Gerçekleştirildi
Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu başkanlığında Susurluk İlçesi'nde muhtarlar buluşması programı düzenlendi. Vali Ustaoğlu, muhtarlarla bir araya gelerek mahallelerde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı ve ihtiyaçları dinledi.
Yerel
31 Mayıs 2024 - 14:10
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir