Balıkesir'de U17 Play-Off A Grubu heyecanı, geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmalarla tüm hızıyla devam etti. Bu önemli maçların birinde Gömeç Belediyespor ile Susurlukspor karşı karşıya geldi. Maç, Susurlukspor'un üstün performansıyla 0-3 sona erdi.
Maç boyunca oyunun kontrolünü elinde tutan Susurlukspor, sahada etkili bir oyun sergiledi. Gömeç Belediyespor'un direncini kırmayı başaran Susurlukspor, attığı üç golle rahat bir galibiyet elde etti. Susurlukspor'un genç yetenekleri, hem savunmada hem de hücumda gösterdikleri performansla dikkat çekti. Takımın gollerini atan oyuncular, yeteneklerini sergileyerek gelecek için umut verdiler.
Gömeç Belediyespor ise bu maçta istediği performansı sahaya yansıtamadı. Savunmada ve hücumda zorlanan takım, Susurlukspor'un ataklarına karşı koyamayarak sahadan mağlubiyetle ayrıldı.
KARTAL OĞUZ UYGUR
KARTAL OĞUZ UYGUR