Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne ait Ne10 Şehir Araştırmaları ve teknoloji Geliştirme Merkezi'nin bünyesinde düzenlenen Şehir Teknolojileri Programı'nı tamamlayan miniklere mezuniyet töreni gerçekleştirildi.
Törene Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve eşi Mehtap Yılmaz, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Ak Parti Millet Vekili Belgin Uygur, Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir, Ak Parti Karesi İlçe Başkanı Hakan Aka, Ak Parti Balıkesir Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, mezun olacak cocuklar ve aileleri katıldı.
Ödülleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz tarafından verilen minikler mutlulukları gözlerinden okundu.
Başkan Yılmaz mezun olan öğrencilerle ve aileleriyle tek tek fotoğraflar çekildi.
Programın ardından Başkan Yılmaz; " Teknofest'çiler burada yetişiyor. Ne10 Şehir Araştırmaları ve Teknoloji Geliştirme Merkezimiz bünyesinde düzenlenen Şehir Teknolojileri Programı'nı tamamlayan miniklerimizin Mezuniyet Törenini gerçekleştirdik. Hayalleri bugünün ötesinde olan; eğitimini başarıyla tamamlayan tüm çocuklarımızı tebrik ediyorum." dedi.
HABER MERKEZİ
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/02/65ca2673b4826.jpg)
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/02/65ca26856158f.jpg)
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/02/65ca269e65517.jpg)
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/02/65ca26a7a0018.jpg)