Geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmalarla 1. hafta tamamlanmış oldu.
u15 Merkez A Grubu'nda ilk hafta heyecanı vardı.
U15 Liginde çekişmeli mücadelelerin yanı sıra bol gollü bir hafta geride kaldı. Yoğun bir taraftar katılımıyla futbol severler adeta gole doymuş oldu.
Grup müsabakalarının sonunda, takımlar arasındaki rekabetin ardından puan durumu netlik kazandı.
ERVANUR ÜRER ÖZDEN
Maç sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;
u15 Merkez A Grubu - Havran Belediyespor 6-1 Akçaysarıkızspor u15 Merkez A Grubu - Edremit Kıvançdağ 8-1 Altınoluk 10 Spor u15 Merkez A Grubu - 1966 Edremitspor 8-0 Cennet Ayağıspor
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65b77a25e6ff6.png)