Geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmalarla 1. hafta tamamlanmış oldu.
Oynanan karşılaşmalarda u15 Marmara Grubu'nda ilk hafta heyecanı vardı.
U15 Liginde çekişmeli mücadelelerin yanı sıra bol gollü bir hafta geride kaldı. Yoğun bir taraftar katılımıyla futbol severler adeta gole doymuş oldu.
Grup müsabakalarının sonunda, takımlar arasındaki rekabetin ardından puan durumu netlik kazandı.
ECE YİĞİT
Maç sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;
u15 Marmara Grubu - Etimaden Etispor 1-2 17 Eylük Sk u15 Marmara Grubu - Erdekspor 1-1 Susurluk 5 Eylülspor u15 Marmara Grubu - Gönen Belediyespor 2-1 Bandırma Sanayispor
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65b77c316dfc4.png)