Geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmalarla 10. hafta tamamlanmış oldu.
u16 Marmara Grubu'nda heyecan doruktaydı.
U16 Liginde çekişmeli mücadelelerin yanı sıra bol gollü bir hafta geride kaldı. Yoğun bir taraftar katılımıyla futbol severler adeta gole doymuş oldu.
Grup müsabakalarının sonunda, takımlar arasındaki rekabetin ardından puan durumu netlik kazandı.
ERVANUR ÜRER ÖZDEN
Maç sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;
u16 Marmara Grubu - Bandırma Sanayispor 1-6 Gönen Belediyespor u16 Marmara Grubu - Tayfunspor 1-2 Eti Maden Etispor 17 Eylül SK bu haftayı BAY geçiyor.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65b7773cc6dbb.png)