Geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmalarla 9. hafta tamamlanmış oldu.
Alihikmetpaşa Spor Tesisleri'nde oynanan karşılaşmalarda u16 Merkez Grubu'nda heyecan doruktaydı.
U16 Liginde çekişmeli mücadelelerin yanı sıra bol gollü bir hafta geride kaldı. Yoğun bir taraftar katılımıyla futbol severler adeta gole doymuş oldu.
Grup müsabakalarının sonunda, takımlar arasındaki rekabetin ardından puan durumu netlik kazandı.
KARTAL OĞUZ UYGUR
Maç sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;
u16 Merkez Grubu - Gaziosmanpaşaspor 3-0 Harb-iş Spor u16 Merkez Grubu - Balıkesir Menteşspor 2-2 Kepsut Belediyespor u16 Merkez Grubu - B.B.Ş. Belediyespor 7-0 Bigadiç Belediyespor u16 Merkez Grubu - Yenisanayispor 1-3 Balıkesir Gençlikspor Kuzey Orduspor bu haftayı BAY geçen takım oldu.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65b774c01d9ac.png)