Vali Ustaoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, eğitim alanında yapılan çalışmaların önemine vurgu yaparak, öğrencilerin başarılarının artırılması ve eğitim kalitesinin yükseltilmesi için atılması gereken adımları belirtti. Eğitimde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri de toplantının ana gündem maddelerinden biri oldu.
Toplantıya katılan İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ve diğer eğitim paydaşları, yıl boyunca gerçekleştirilen projeler ve faaliyetler hakkında bilgi verdi. Vali Ustaoğlu, toplantı sonunda tüm katılımcılara teşekkür ederek, eğitimde sürdürülebilir başarı için işbirliğinin önemine dikkat çekti.
HABER MERKEZİ
Eğitim
Yayınlanma: 07 Haziran 2024 - 22:07
Vali Ustaoğlu Başkanlığında İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Sene Sonu Toplantısı Yapıldı
Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu başkanlığında İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Sene Sonu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, eğitim-öğretim yılının değerlendirilmesi yapılarak, gelecek dönem için planlamalar ve hedefler ele alındı.
Eğitim
07 Haziran 2024 - 22:07
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir