Vali Ustaoğlu, yaptığı açıklamada, "Kuvâ-yi Millîye Haftası dolayısı ile yapılan bu etkinlikler ile gençlerimizde bu ruh yeniden canlanacak, Kuva-yi Milliye ruhu ilelebet yaşayacaktır." dedi.
Sergide yer alan fotoğrafların, Kuvâ-yi Milliye hareketinin önemini ve o döneme ait izleri günümüze taşıdığını belirten Vali Ustaoğlu, gençlerin tarihlerine sahip çıkması gerektiğini vurguladı.
Vali Ustaoğlu, etkinliğe katkı sunan herkese teşekkür ederek, Kuvâ-yi Milliye ruhunun unutulmaması gerektiğini ifade etti.
HABER MERKEZİ
Gündem
Yayınlanma: 16 Mayıs 2024 - 17:23
Vali Ustaoğlu, Kuvâ-yi Millîye Fotoğraf Sergisini Ziyaret Etti
Balıkesir’de Kuvâ-yi Millîye Haftası dolayısı ile çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bu kapsamda düzenlenen "Kuva-yi Milliye Konulu Fotoğraf Sergisi"ni ziyaret eden Vali İsmail Ustaoğlu, etkinliklerin önemine vurgu yaptı.
Gündem
16 Mayıs 2024 - 17:23
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir