Ziyaret sırasında Başkan Ersoy, Vali Ustaoğlu’na ilçede devam eden projeler, altyapı çalışmaları ve sosyal hizmetler hakkında kapsamlı bir sunum yaptı. Özellikle, ilçenin turizm potansiyelini artırmaya yönelik projeler ve tarım sektöründeki gelişmeler üzerinde duruldu.
Vali Ustaoğlu, Havran’ın doğal güzellikleri ve stratejik konumuyla önemli bir ilçe olduğunu belirterek, belediyenin yürüttüğü projelerin bölgeye büyük katkı sağlayacağını ifade etti. Ayrıca, yerel yönetimlerin halkla işbirliği içinde çalışmasının önemine değindi ve belediyenin bu alandaki çabalarını takdir etti.
Belediye Başkanı Emin Ersoy, Vali Ustaoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçenin gelişimi için yapılan çalışmalara verdikleri destekten ötürü teşekkür etti. Başkan Ersoy, "Valimizin desteğiyle Havran’ı daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz," dedi.
Ziyaretin ardından Vali Ustaoğlu, belediye personeliyle de kısa bir görüşme yaparak, onların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Vali Ustaoğlu, personelin motivasyonunu yüksek tutmanın ve ekip ruhunu güçlendirmenin önemine vurgu yaptı.
Vali Ustaoğlu’nun Havran Belediyesi’ne yaptığı ziyaret, ilçede memnuniyetle karşılandı ve yerel halk tarafından olumlu yorumlar aldı.
HABER MERKEZİ
Gündem
Yayınlanma: 10 Haziran 2024 - 11:18
Vali Ustaoğlu'ndan Havran Belediyesi'ne Ziyaret
Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, Havran Belediye Başkanlığı’nı ziyaret ederek, Belediye Başkanı Emin Ersoy’dan ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Gündem
10 Haziran 2024 - 11:18
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir