Vali Ustaoğlu, genç araştırmacılara hitaben yaptığı konuşmada, "Aldığınız bu güzel derecelerle milli teknolojinin genç neferleri olan yetenekli ve çalışkan siz gençlerimizle gurur duyduk. Başarılarınız daim, bahtınız açık olsun" dedi.
Öğrencilerin proje sunumlarını da ilgiyle dinleyen Vali Ustaoğlu, gençlerin projelerinde gösterdikleri özveri ve emeğe vurgu yaparak, "Ülkemizin geleceği olan siz gençlerimizin bilim ve teknolojiye olan ilgisi bizleri umutlandırıyor. Sizlerin bu başarısı, sadece sizlerin değil, aynı zamanda ülkemizin geleceği adına da büyük önem taşıyor" şeklinde konuştu.
Öğrenciler de Vali Ustaoğlu'na teşekkür ederek, desteklerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Dereceye giren projelerin ödüllendirildiği etkinlik, hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.
HABER MERKEZİ
Yerel
Yayınlanma: 15 Mayıs 2024 - 16:19
Vali Ustaoğlu, TÜBİTAK Araştırma Projeleri Yarışmaları'nda Derece Alan Öğrencilerle Buluştu
Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından düzenlenen Araştırma Projeleri Yarışmaları'nda derece elde eden öğrencilerle bir araya geldi. Vali Ustaoğlu, başarılı gençleri tebrik ederek, aldıkları başarılı sonuçlarla gurur duyduklarını belirtti.
Yerel
15 Mayıs 2024 - 16:19
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir