Vali Ustaoğlu ve Başkan Yılmaz, ziyarette dernek üyeleriyle bir araya gelerek şehitleri ve gazileri anma ve vatan sevgisi konularında görüş alışverişinde bulundu.
Ziyarette konuşan Vali Ustaoğlu, şehitleri ve gazileri minnetle andıklarını ve onların emanetlerine sahip çıkmaya devam edeceklerini belirtti.
Başkan Yılmaz ise, şehitlerin ve gazilerin ülke için verdiği büyük mücadelenin unutulmaması gerektiğini vurguladı.
Ziyaret sırasında, dernek üyeleriyle yapılan sohbetlerde, şehitlerin ve gazilerin anılarından ve yaşadıkları zorluklardan söz edildi.
Vali Ustaoğlu, Başkan Yılmaz ve il protokolünün ziyareti, şehitleri ve gazileri unutmayarak onlara olan saygımızı ve minnettarlığımızı bir kez daha gösterdi.
HABER MERKEZİ
Genel
Yayınlanma: 18 Mart 2024 - 14:42
Vali Ustaoğlu ve Başkan Yılmaz, Gazileri Ziyaret Etti
Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve il protokolü, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 109. yıl dönümü dolayısıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Balıkesir Şubesi'ni ziyaret etti.
Genel
18 Mart 2024 - 14:42
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir