Vekil Canbey'den İlçe Başkanlığına Ziyaret
AK Parti
Balıkesir Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Başkanı Dr.
Mustafa Canbey, İlçe Başkanlığı ziyaretinde teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.
AK Parti Balıkesir Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Başkanı Dr. Mustafa Canbey, AK Parti
Savaştepe İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ederek teşkilat mensuplarıyla istişarelerde bulundu. İlçe Başkanlığı'nda yapılan toplantıya İlçe Başkanı Fevzi Kuzu ve partinin önde gelen isimleri katıldı.
Dr. Canbey, ziyaret sırasında teşkilat çalışmaları hakkında bilgi alarak, ilçedeki gelişmeler ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu. İlçe teşkilatının memleket için yaptığı çalışmaları takdirle karşıladığını belirten Canbey, AK Parti'nin birlik ve beraberlik içinde hareket ederek daha büyük başarılara imza atacağını vurguladı.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/06/66681f4b34ed7.jpg)
Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan Dr. Mustafa Canbey
, “AK Parti İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek İlçe Başkanımız Fevzi Kuzu ve teşkilatımızla istişarelerde bulunduk. Memleketimiz için teşkilatlarımızla beraber omuz omuza çalışmaya devam ediyoruz. Bu dayanışma ve kararlılıkla Balıkesir için en iyiyi yapmayı hedefliyoruz” dedi.
İlçe Başkanı Fevzi Kuzu ise ziyaretinden dolayı Dr. Canbey'e teşekkür ederek, teşkilat olarak Balıkesir'e hizmet etmek için var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Kuzu, "
Birlikte Balıkesir'i daha iyi bir şekilde sürdürmek için kararlıyız. Milletvekilimiz Dr. Mustafa Canbey'in desteği bizim için çok önemli" ifadesini kullandı.
HABER MERKEZİ