Yağışlı havaya rağmen vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği buluşmada Yılmaz ve Yavaş, mahalle sakinleriyle samimi bir şekilde sohbet etti ve sorunları dinledi.
Yağmur altında gerçekleşen buluşmada konuşan Yücel Yılmaz, "Beraber ıslandık yağan yağmurda... Biz bu memlekete aşığız." diyerek vatandaşlarla olan bağını ve memleket sevgisini vurguladı. Yılmaz, Sındırgı'nın her köşesine eşit hizmet götürme gayretinde olduklarını ve bu doğrultuda çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.
Ekrem Yavaş ise, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyerek çözüm önerileri sundu. Yavaş, Sındırgı'nın daha yaşanabilir bir şehir olması için çalıştıklarını ve vatandaşların desteğiyle daha güzel işlere imza atacaklarını belirtti. Mahalle sakinleri de, belediye başkanlarının ziyaretinden memnuniyetlerini dile getirerek, sorunlarının çözümü için ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını ifade ettiler.
HABER MERKEZİ
Sındırgı
Yayınlanma: 04 Mart 2024 - 12:01
Yücel Yılmaz ve Ekrem Yavaş, Sındırgı Mahallelerinde Vatandaşlarla Buluştu
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Yücel Yılmaz ile Sındırgı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ekrem Yavaş, Sındırgı ilçesine bağlı Yüreğil ve Yaylabayır Mahalleleri'nde vatandaşlarla bir araya geldi.
Sındırgı
04 Mart 2024 - 12:01
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir