Bugün sabah sabah namazında binlerce vatandaş şehitlerimizi anmak ve dua etmek için Balıkesir Tarihi Zağnos Paşa camii'nde buluştu.
Kuran'ı Kerim tilavetinin ardından dualar edilerek şehitlerimiz anıldı.
Paşa Camii'nde yapılan Kuran'ı Kerim Tilavetine, Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir İl Müftüsü Celal Sürgeç, AK Parti Balıkesir İl Başkanı Mehmet Aydemir ve İl Protokolü katıldı.
HABER MERKEZİ
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65a3c62a44781.jpg)
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65a3c636ecdca.jpg)
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65a3c64942626.jpg)