Topuzlar ve Yağlılar mahallelerinde düzenlenen hayırlara katılan Başkan Akın, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek onların görüşlerini dinledi. Ayrıca, Anneler Günü dolayısıyla mahalle sakinlerinin annelerinin gününü kutladı ve onların ellerini öperek sevgi ve saygılarını iletti.
Başkan Akın, yaptığı açıklamada, "Topuzlar ve Yağlılar mahallelerimizde düzenlenen hayırlara katıldık. Annelerimizin elini öperek Anneler Günü'nü kutladık. Aynı sofrada ekmeğimizi bölüştük, içten bir sohbetle buluştuk. Allah dualarımızı ve yapılan hayırları kabul etsin." şeklinde konuştu.
Mahalle sakinleri de Başkan Akın'ın ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, teşekkür ettiler.
HABER MERKEZİ
Yerel
Yayınlanma: 13 Mayıs 2024 - 14:29
Ahmet Akın İvrindi Mahallelerindeki Hayırlara Katıldı
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, İvrindi ilçesine bağlı Topuzlar ve Yağlılar mahallelerinde düzenlenen hayırlara katılarak mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Akın, katıldığı etkinliklerde mahalle sakinleriyle birlikte dualar ederek, hayır dualarının kabul olması temennisinde bulundu.
Yerel
13 Mayıs 2024 - 14:29
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir