Başkan Akın, Kocaavşar Mahallesi'nde gerçekleşen buluşmada vatandaşlarla bir araya gelerek onların görüşlerini dinledi ve projelerini anlattı. Ayrıca, Anneler Günü dolayısıyla mahalle sakinlerinin annelerinin gününü kutladı.
Başkan Akın, buluşmada yaptığı açıklamada, "Karesi Kocaavşar Mahallemizde hemşehrilerimizle buluştuk. Annelerimizin Anneler Günü'nü kutladık. İhtiyaçları daha iyi karşılamak adına, hemşehrilerimizin bizzat kendilerinden görüş almayı ve projelerimizi sahada anlatmayı sürdürüyoruz." şeklinde konuştu.
Buluşmaya katılan vatandaşlar da Başkan Akın ve Milletvekili Sarı'ya mahallelerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek, mahallelerinin sorunlarını ve ihtiyaçlarını iletti. Başkan Akın ve Milletvekili Sarı, vatandaşların taleplerini dikkate alarak, mahallelerinin daha yaşanabilir bir hale gelmesi için çalışacaklarını belirtti.
HABER MERKEZİ
Yerel
Yayınlanma: 13 Mayıs 2024 - 14:27
Ahmet Akın ve Serkan Sarı Kocaavşar Mahallesinde Vatandaşlarla Buluştu
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın ve CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, Karesi ilçesine bağlı Kocaavşar Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.
Yerel
13 Mayıs 2024 - 14:27
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir