Balıkesir Amatör ligler hız kesmiyor.
Balıkesir amatör futbol u18 Merkez Grubu geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmalar kıyasıya geçen mücadelelerle, yoğun bir sehirci katılımıyla devam etti.
Oynanan son karşılaşmalarla 5. hafta karşılaşmaları tamamlanmış oldu.
ERVANUR ÜRER ÖZDEN
Oluşan puan durumu ve maç sonuçları şu şekilde;
u18 Merkez A Grubu - B.B.Ş Belediyespor 5-2 Yakupköyspor u18 Merkez A Grubu - Balıkesir Yıldızspor 3-1 Bigadiç Belediyespor İvrindi Belediyespor bu haftayı BAY geçen takım oldu.![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65ae3591c7e48.png)