Balıkesir Gençlik ve spor İl Müdürlüğü, müsabakaların başlaması dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Sporcularımıza yarışmalarda başarılar dileriz," ifadelerini kullandı.
Müsabakalar, genç sporcuların gelişimini desteklemeyi ve yüzme sporuna olan ilgiyi artırmayı amaçlıyor. Organizasyon, Balıkesir’in ev sahipliğinde büyük bir coşkuyla sürüyor.
HABER MERKEZİ
Spor
Yayınlanma: 02 Haziran 2024 - 16:05
Balıkesir'de Türkiye Yüzme Federasyonu 10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Müsabakaları Başladı
Balıkesir’in Karesi ilçesinde, Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen 10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Müsabakaları, 14 ilden 228 sporcunun katılımıyla başladı.
Spor
02 Haziran 2024 - 16:05
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir