Müsabakalar, büyük bir heyecan ve rekabet ortamında geçti. Takımlar, birbirleriyle çekişmeli maçlar yaparak şampiyonluk için mücadele ettiler. Final maçlarının ardından dereceye giren takımların sevinçleri görülmeye değerdi.
Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula ve İl Müdürlüğü Şube Müdürü Ümit Kırlar, ödül töreninde dereceye giren takımlara ödüllerini takdim etti. Başkan Kula, sporcuları ve antrenörleri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Şube Müdürü Kırlar ise, sporcuların gösterdiği performanstan memnuniyet duyduklarını ve sporun yaygınlaşması için ellerinden gelen desteği vermeye devam edeceklerini belirtti.
Voleybol Küçük Kızlar İl Birinciliği Müsabakaları, sporcuların yeteneklerini sergilediği ve fair-play ruhunun ön plana çıktığı bir organizasyon oldu. Dereceye giren takımların başarıları, sporun ve sporcuların geleceği adına umut verici oldu.
HABER MERKEZİ
Spor
Yayınlanma: 18 Mart 2024 - 14:02
Balıkesir'de Voleybol Küçük Kızlar İl Birinciliği Müsabakaları Sonuçlandı
Balıkesir'de Voleybol Küçük Kızlar İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi. Dereceye giren takımlara ödülleri, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula ve İl Müdürlüğü Şube Müdürü Ümit Kırlar tarafından takdim edildi.
Spor
18 Mart 2024 - 14:02
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir